+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
FIZIMITE augalų priežiūrai, 10 ml
FIZIMITE augalų priežiūrai, 10 ml

FIZIMITE augalų priežiūrai, 10 ml

Prekės kodas: 3005795
Vnt. kaina:5,19 €

Paviršiaus aktyvi medžiaga – augalų higienos priemonė.

Naudojimo instrukcijos


FIZIMITE® sustiprina augalus, patikimai didina jų produktyvumą, efektyviai nuplauna jų paviršių, natūraliu būdu pagerina augalų gynybos sistemą.


VEIKIMAS

FIZIMITE® tai paviršiaus aktyvi medžiaga, veikianti kaip augalų higienos priemonė, nes fizikiniu būdu nuplauna augalų paviršių nuo įvairių nešvarumų. Tokiu būdu pagerinamos augalų augimo sąlygos, padidėja augalų asimiliacinis paviršiaus plotas fotosintezei ir lapų pažeidžiamumo barjeras, skatinamas augimas, sustiprėja augalų imunitetas, dėl ko jie patys gali apsiginti nuo įvairių kenksmingų organizmų. Tai sąlygoja geresnę augalų būklę viso jų augimo metu, prailgina vegetaciją, didina derlingumą. Po produkto panaudojimo augalai tampa švaresni, įgauna blizgumo, pagerėja jų prekinė išvaizda. Dėl fizikinio poveikio mechanizmo, esant būtinybei, produktą galima naudoti nuolat ir iki pat derliaus nuėmimo.


NAUDOJIMAS

FIZIMITE atskieskite 10 l vandens. Augalų paviršių reikia kuo tolygiau padengti purškiamu tirpalu. 


NORMA

10 ml / 1a


DĖMESIO! Maišydami purkštuve augalų apsaugos ir  priežiūros priemones, nepamirškite stabilizuoti tirpalo pH! Tai svarbu dėl galimų nuosėdų susidarymo ir tirpalo efektyvumo. Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos naudojamos tirpaluose su šarminiu vandeniu (pH>7). Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Ypač rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę. 

Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite pesticidų ir trąšų efektyvumą! FIX pH 5,5 stabilizatorių įsigykite čia: FIX pH 5,5 Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.