+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
FIZIMITE augalų priežiūrai, 10 ml

FIZIMITE augalų priežiūrai, 10 ml

Prekės kodas: 3005795
Vnt. kaina:5,19 €

Unikalus, koncentruotas, maitinantis, apsaugantis augalus paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir mikroelementų derinys.Produkto galiojimas iki 2024 05

Naudojimo instrukcijos


Unikalus, koncentruotas, maitinantis, apsaugantis augalus paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir mikroelementų derinys.

FIZIMITE® sustiprina augalus, patikimai didina jų produktyvumą, efektyviai nuplauna jų paviršių, natūraliu būdu pagerina augalų gynybos sistemą.


VEIKIMAS

  • Mikroelementai greitai absorbuojami iš abiejų lapų pusių ir suaktyvina augalų fiziologinius procesus. Veikdamas fizikiniu būdu, FIZIMITE® nuplauna augalų paviršių nuo įvairių nešvarumų. Po FIZIMITE® panaudojimo taip pat padidėja augalų asimiliacinis paviršiaus plotas, jie tampa švaresni, įgauna blizgumo ir tai pagerina jų prekinę išvaizdą.  
  • Tęsiant reguliarų FIZIMITE® panaudojimą, augalai yra patikimai prižiūrimi, o dėl fizikinio poveikio mechanizmo, esant būtinybei, produktą galima naudoti nuolat ir iki derliaus nuėmimo.


NAUDOJIMAS

FIZIMITE atskieskite 10 l vandens. Augalų paviršių reikia kuo tolygiau padengti purškiamu tirpalu. Tam kad augalai gerai pasisavintų maistines medžiagas, rekomenduojama kruopščiai nupurkšti viršutinį ir apatinį lapų paviršius kiekvieną savaitę. 


NORMA

10 ml / 1a


DĖMESIO! Maišydami purkštuve augalų apsaugos ir  priežiūros priemones, nepamirškite stabilizuoti tirpalo pH! Tai svarbu dėl galimų nuosėdų susidarymo ir tirpalo efektyvumo. Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos naudojamos tirpaluose su šarminiu vandeniu (pH>7). Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Ypač rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę. 

Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite pesticidų ir trąšų efektyvumą! FIX pH 5,5 stabilizatorių įsigykite čia: FIX pH 5,5 Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.