+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
FIZIMITE augalų priežiūrai, 10 ml

FIZIMITE augalų priežiūrai, 10 ml

Prekės kodas: 3005795

Unikalus, koncentruotas, maitinantis, augalus apsaugantis mikroelementų derinys.

Naudojimo instrukcijos


FIZIMITE sustiprina augalus, patikimai didina jų produktyvumą, efektyviai nuplauna jų paviršių nuo kenksmingų organizmų, natūraliu būdu pagerina augalų gynybos sistemą, dėl ko augalai gali patys apsiginti nuo kenkėjų ir ligų.


VEIKIMAS

  • Mikroelementai absorbuojami iš abiejų lapų pusių ir greitai patenka į augalus, suaktyvindami fiziologinius procesus. Veikdamas fizikiniu būdu FIZIMITE nuplauna augalų paviršių, apsaugodamas juos nuo kenksmingų organizmų. FIZIMITE pamaitina augalus, suteikia jiems švarumo, blizgumo, dėl ko padidėja asimiliacinis paviršiaus plotas, suaktyvėja chlorofilo sintezė ir fiziologiniai procesai. Dėl FIZIMITE panaudojimo žaladariai negali žaloti augalų ir jiems kenkti. Tęsiant reguliarų FIZIMITE panaudojimą, augalai yra patikimai apsaugomi, o dėl fizikinio poveikio mechanizmo, kenkėjai neįgauna atsparumo šiam produktui.
  • Naudojant FIZIMITE pagal rekomendaciją, augalai apsaugomi nuo simptomų: lapų susisukimo, deformacijų, apnašų, dėl pažeidimų atsirandančių gelsvų dėmelių abiejose lapų pusėse, voratinklių susidarymo tarp lapų, taip pat lapų kritimo, augalų silpno augimo ir vystymosi, baltų apnašų susidarymo.
  • FIZIMITE skirtas naudoti visiems valgomiesiems ir dekoratyviniams augalams.


NAUDOJIMAS

FIZIMITE atskieskite 10 l vandens. Augalų paviršių reikia kuo tolygiau padengti purškiamu tirpalu. Tam kad augalai gerai pasisavintų maistines medžiagas, rekomenduojama kruopščiai nupurkšti viršutinį ir apatinį lapų paviršius kiekvieną savaitę. 


NORMA

10 ml / 1a

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.