+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
SCHULTZ turbo food skystos trąšos, 250 g.

SCHULTZ turbo food skystos trąšos, 250 g.

Prekės kodas: 1080785
Vnt. kaina:7,89 €

SCHULTZ turbo food skystos trąšos su magniu, kalciu ir kitais mikroelementais (antistresantas) 250 g. NPK 8-4-9+1MgO+TE (Ca+S+B+Cu+Fe+Mn+Mo+Zn)

Naudojimo instrukcijos


Efektyvios trąšos, skirtos tręšti visus kambarinius, balkono, terasos ir lauko augalus. Produkto sudėtyje yra visas kompleksas makro- ir mikroelementų, įskaitant magnį ir kalcį. Skatina sveiką, stiprų ir vešlų augalų augimą ir žydėjimą, stiprina jų imuninę sistemą. Apsaugo augalus nuo neigiamų aplinkos veiksnių (karščio, sausros, UV, druskingumo), smulkaus ir nekokybiško augimo, plonų ir silpnų stiebų ar susiraičiusių lapų kraštų. Trąšos yra lengvai augalų įsisavinamos ir iš karto pradeda veikti.


NAUDOJIMAS

  • KAMBARIO AUGALAMS: 7 lašai trąšų (1 pipetė) - 1 litrui vandens, kiekvieną kartą laistant. Tręšiant 1-2 kartus per mėnesį, 2 pipetės – 1 litrui vandens.
  • LAUKO AUGALAMS: 3 pipetės – 1 litrui vandens, kiekvieną kartą laistant. Tręšiant 1-2 kartus per mėnesį, 5 pipetės – 1 litrui vandens.


EB TRĄŠOS. C.2.1 – sudėtinės skystos trąšos.

Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.