+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.

Daržovių priežiūra

Daržovių priežiūra

Darže galima auginti didelę įvairovę daržovių ir prieskoninių augalų. Pasirinkimas išties didelis – galima auginti lauke, po priedangomis, šiltnamiuose, pakeltose lysvėse – pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno vaizduotės ir pasiryžimo investuoti. Vis dėlto, kad ir kaip beaugintumėte augalus, beveik garantuotai susidursite su įvairiomis augalus ištinkančiomis sveikatos problemomis – mitybos sutrikimais, įvairiomis ligomis ar kenkėjų antpuoliais. Šiame skyriuje pasistengsime suteikti informacijos apie dažniausias populiariausių mūsuose daržovių problemas – kaip jas atpažinti ir galimus sprendimo būdus.

Siekiame suteikti pagalbą kiekvienam, ieškančiam sprendimo. Mūsų patyrę specialistai laukia jūsų skambučio telefonu +370 652 69755 arba užklausos el. paštu info@mkds.lt.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.