+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Duftzaun aromaterapinės putos, repelentas, 675ml

Duftzaun aromaterapinės putos, repelentas, 675ml

Prekės kodas: 1009634
Vnt. kaina:30,49 €

„Duftzaun“ - kvapą skleidžiančios putos skirtos atbaidyti laukinius žvėris.

Naudojimo instrukcijos


Atbaidomosios priemonės pagrindą sudaro vilko, lūšies, meškos ir žmogaus kvapų koncentratas. Užuodę putų skleidžiamą kvapą laukiniai žvėrys vengia kirsti pažymėtą lauko ribą. Taip kontroliuojamas jų judėjimas.

NAUDOJIMAS

  • Putos purškiamos prie flakono pridėtu dozavimo įtaisu arba įprastu montavimo putų pistoletu. Flakone yra apie 45 l paruoštų aromatinių putų, t.y. apie 200 putų dozių (teniso kamuoliuko dydžio).

  • Putas naudoti ant apsauginių lentų, medžių ar stulpų, esančių netoli vietos, kurią norite apsaugoti. Atstumas tarp pažymėtų objektų turėtų būti 5 – 10 m.

  • Rekomenduojame medžiagą naudoti dviem lygiagrečiomis eilėmis iš visų saugomos vietos pusių, nuo pirmos eilės paliekant apie 5 – 10 m atstumą. Geriausia būtų, kad pažymėti objektai dviem eilėmis išsidėstytų šachmatų schema.

 

Putos skleidžia kvapą  nuo 6 iki 8 savaičių. Vėliau putomis pažymėtus objektus reikia atnaujinti „Duftzaun“ koncentratu: putas koncentratu reguliariai apipurkšti kas 4–6 mėnesius. Tinkamiausi metų laikai yra pavasaris ir ruduo. Jeigu teritorijoje yra daug šernų, rekomenduojama koncentratą naudoti kas tris mėnesius. Sukietėjusios „Duftzaun“ putos yra biologiškai suyrančios. Pradžioje jos būna šviesiai geltonos spalvos, vėliau patamsėja ir suyra po 3-5 metų.

 

Lauko, flakono ir pagrindo temperatūra turi būti nemažesnė nei +10 °C.

Pagaminta Vokietijoje.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.