+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Plantskydd, 1 kg, repelentas

Plantskydd, 1 kg, repelentas

Prekės kodas: 1009574
Vnt. kaina:26,98 €

Repelentas nuo stirnų, briedžių, kiškių, elnių.

Naudojimo instrukcijos


Plantskydd priemonė skirta apsaugoti lapuočius, spygliuočius, dekoratyvinius augalus nuo apgraužimo. Tinka naudoti miškuose, medelynuose, soduose, gėlynuose. Veiklioji medžiaga: kraujo miltai 99%. Šis produktas atbaido gyvūnus skleisdamas kvapą, kuris graužiantiems gyvūnams asocijuojasi su grobuonies buvimu. Paprastai gyvūnai vengia apdorotų augalų ir netgi nebando jų graužti. Produktą galima naudoti daugumai augalų, tokių kaip: eglės, pušys, lapuočiai, rožės ir t.t. Retais atvejais, kai kurie augalai gali būti jautrūs produktui. Nepurkškite augalų labai saulėtomis dienomis.


NAUDOJIMAS

1,1 kg Plantskydd dispersinių miltelių yra ištirpinama 5,0 litruose vandens. Paruošto tirpalo pakanka apdoroti iki 1 000 augalų. Apdorojant didelius plotus (hektaras ir daugiau), rekomenduojama pasigaminti 10% daugiau tirpalo. Norma 5,0 - 5,5 ml vienam sodinukui, dideliems sodinukams (30 - 50 cm) ir plačialapiams - 10 ml vienam sodinukui. Plantskydd galima apdoroti 500-1000 augalų, priklausomai nuo jų dydžio.

  • Supilkite reikalingą miltelių kiekį į indą, prieš tai jį sudrėkinę (kad milteliai neprikibtų prie indo šonų).

  • Lėtai pripilkite tiek pat (pagal tūrį) šilto vandens, lengvai maišykite, kol gausis vienalytė masė.

  • Supilkite likusį vandens kiekį, neleiskite susidaryti putai. Palikite paruoštą tirpalą 20 minučių.

  • Tirpalą perkoškite per marlę arba filtrą ir supilkite į purkštuvą. Paruoštą tirpalą reikia sunaudoti tą pačią dieną. Po panaudojimo gerai išplaukite purkštuvą ir apsauginius rūbus.

 

Plantskydd naudojamas esant sausam orui ir aukštesnei nei 0°C oro temperatūrai. Paprastai naudojamas nuo rugsėjo iki kovo. Miškininkystėje įprastai purškiama rugsėjo – gruodžio mėnesiais, kad apsaugoti augalus nuo žiemos graužimo ir pavasarį – kovo mėnesį. Sodinukus taip pat galima pamirkyti tirpale prieš sodinant pavasarį ir rudenį. Jei būtina, apdoroti galima taip pat ir vasarą. Geresniam rezultatui gauti purkškite anksti ryte arba vėlai vakare, nenaudokite labai karštomis dienomis.

  • Leiskite gerai išdžiūti, purkškite mažiausiai 24 valandas prieš lietų, sniegą ar augalų laistymą. Plantskydd apsaugo augalus iki 6 mėnesių žiemą, iki 3 mėnesių vasarą dėl aktyvaus augalų augimo šiuo laikotarpiu.

  • Spygliuočių sodinukų dažniausiai apdorojama viršūnė.

  • Apdoroti pušų sodinukus prieš pumpuravimą nerekomenduojama. Juos geriau apdoroti po pumpuravimo.
  • Tam, kad apsaugoti lapuočių sodinukus, reikia apdoroti jų kamienus ir šakas apipurškiant arba aptepant tirpalu. Naudokite gumines pirštines.

    Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.