+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Wildschwein-Stop Red, 400 ml

Wildschwein-Stop Red, 400 ml

Prekės kodas: 1009563
Vnt. kaina:22,09 €

Nuo šernų bei kitų kanopinių pasėlių niokotojų.

Naudojimo instrukcijos


Produkto pagrindą sudaro kvapiosios medžiagos. Šis kvapas -  yra žmogaus, vilko, meškos ir lūšies kvapų mišinys. Jis skirtas sumažinti žvėrių daromą žalą ir nuostolius javų, kukurūzų, bulvių laukuose, taip pat sodų sklypuose ir pievose. Perspėkite medžiotojus, kad nenaudotų repelento vilkėdami tais pačiais rūbais su kuriais medžioja, nes medžioklės metu išbaidys žvėris.

NAUDOJIMAS

  • Preparatą suplakti;

  • Nuimti apsauginį gaubtelį;

  • Dėvėti pirštines ir nepurkšti preparato ant rūbų;

  • Laikytis kitų etiketės nurodymų.

Reikia susirasti veltinį arba bet kokį kitą audinį. Jį susikarpyti maždaug 4x5 cm gabaliukais ir prikalti ant medinių kuoliukų ar pakabinti ant tvorų, medžių, krūmų maždaug pusės metro aukštyje. Arba įsigykite specialias WILDSCHWEIN-STOP kvapo kaupiklio juostas, kurias iškabinti reiktų tokiu pat principu. Atvažiavus į laukus, reikia apsižiūrėti, kur yra didžiausias žvėrių judėjimas. Tą parodo išminti takai, žvėrių maitinimosi požymiai ar gulėjimo vietos. Kuoliukai kalami lygiai su lauko kontūru, paėjus kelis metrus į lauko vidų, kas 8-15 metrų. Ten kur žvėrių judėjimas intensyvesnis kalami dažniau, kur mažesnis - rečiau. Sukalus kuoliukus į veltinį ar audinį, įpurškiamas skystis. Apdorojus lauką pakartotinai perpurkšti po poros savaičių, ypač tada, kai žvėrys kelia didžiausią pavojų ar buvo nepalankios meteorologinės sąlygos (stiprus lietus ir t.t). Nupurškus du kartus – poveikis išlieka apie mėnesį. Vieno flakono užtenka 1 km. ruožui. Vienos pakuotės  pakanka maždaug 150 purškimų.

WILDSCHWEIN-STOP kvapo kaupiklio juostas įsigyti galite čia


PRIVALUMAI

  • Gerai apsaugo ir neaptvertus pasėlius.

  • Nubaido žvėris, bet jiems nėra žalingas.

  • Nekenkia aplinkai (sudėtyje nėra FCKV-fluoro angliavandenilių).

  • Saugus, lengva naudoti.

  • Produkto pagrindas – natūralios medžiagos, kurios šernams signalizuoja apie jų priešų keliamą pavojų – turi itin gerą poveikį, galima daug kur pritaikyti.

 

 Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.