+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Cervacol extra, 5 kg, repelentas
Cervacol extra, 5 kg, repelentas

Cervacol extra, 5 kg, repelentas

Prekės kodas: 1009636
Vnt. kaina:24,99 €

Repelentas medelių apsaugai, skirtas miškų ūkiui neprofesionaliam naudojimui.

Naudojimo instrukcijos

 

Cervacol® extra yra tepama, pastinė, mėlynos spalvos baltai dažanti priemonė, skirta lapuočių ir spygliuočių medžių apsaugai vegetacinės ramybės periodu nuo stirnų ir elnių apkandžiojimo. Apsaugos efektyvumas pagrįstas produkte esančiomis mechaninėmis apsauginėmis medžiagomis (kvarcinis smėlis ir natūralus silikato mineralas), todėl atmetama galimybė, jog žvėrys pripras prie preparato. Kadangi foliniai maišeliai optimaliai supakuoti, kiekvieną kartą garantuojama teisinga Cervacol® extra konsistencija.

 

NAUDOJIMAS

  • Prieš atidarant plastikinį maišelį, jį paminkyti, vieną kampą nukirpti ir turinį lengvai nubraukti į tepimui skirtą indą (kibirą, kubilą ar kt.).

  • Cervacol® extra pastą reikia storai tepti ant pažeidžiamų augalo dalių - viršūninių ūglių.

  • Priklausomai nuo augalo dydžio ir ūglio ilgio, apdorojant 5 – 10 cm viršūninio ūglio, reikia 3,0 – 4,0 kg Cervacol® extra 1000-čiui augalų. Repelento negalima skiesti vandeniu.  

Naudojimo laikas: Cervacol® extra turėtų būti tepamas rudenį, pasibaigus einamų metų vegetacijai, prieš prasidedant žvėrių apkandžiojimo laikotarpiui. Temperatūra turi būti aukščiau 0o C, augalas sausas (rasos drėgmė netrukdo). Pradėjus lyti, Cervacol® extra sluoksnis turi būti jau pilnai išdžiūvęs. Rekomenduojame tepimą pradėti rugsėjo mėnesį, nenukelkite darbų į vėlyvą rudenį.

Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.