+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
HIFAS - vaismedžiams ir uoginiams augalams, mikoriziniai grybai, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt.)

HIFAS - vaismedžiams ir uoginiams augalams, mikoriziniai grybai, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt.)

Prekės kodas: 3005610
Vnt. kaina:5,49 €

Mikoriziniai grybai vaismedžiams ir uoginiams augalams.Nurodyta kaina vienos 150 g pakuotės. MAXI pakuotėje yra 20 vnt x 150 g.

Naudojimo instrukcijos


Mikoriziniai grybai augalų šaknims.

Papildomas šaknų tinklas augalams!


Tinka daugumai vaismedžių ir uoginių augalų - obelims, kriaušėms, vyšnioms, slyvoms, vynuogėms, serbentams, avietėms, braškėms ir kt. Taip pat tinka tokiems spygliuočiams ir lapuočiams medžiams kaip tujos, kukmedžiai, kadagiai, kiparisai, araukarijos, ginkmedžiai, sekvojos, klevai, uosiai, šermukšniai, citrusiniai augalai ir kt.

Tokioms uogoms kaip šilauogės ir spanguolės, naudokite HIFAS erikiniams augalams.


VEIKIMAS

Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas. Tai - tausojantis ir ekologiškas augalų maitinimo būdas. Mikoriziniai grybai sudaro ryšį su augalu visam gyvenimui, suriša anglies dvideginį dirvoje, pagerina dirvožemio vandentalpą.


PRIVALUMAI

  • Geresnis ir subalansuotas augimas
  • Atsparumas sausrai, stresui ir kai kurioms pašaknio problemoms
  • Tausoja vandenį ir trąšas
  • Gausiai žydi, didesni vaisiai ir derlius
  • Padidina persodinamų augalų prigijimą
  • Ypač tinka skurdžiuose, nederlinguose dirvožemiuose


NAUDOJIMAS

Sumaišykite pakuotės viduje esančių maišelių turinį su 1,5 litro vandens ir gerai išmaišykite, kol Sumaišykite 150 g produkto su 2 litrais vandens ir gerai išmaišykite, kol gausite tolygią suspensiją. Sodinant: augalus įmerkite šaknis į suspensiją taip, kad tolygiai pasidengtų visas jų paviršius ir nedelsiant pasodinkite. Jei suspensijos lieka per mažai įmerkti šaknims, ją tiesiog užpilkite ant šaknų arba į sodinimo duobes. Jau augantiems augalams - padarykite dirvoje aplink augalą keletą iki 10 cm gylio angų ir supilkite arba švirkštu įšvirkškite suspensiją (tam skirtą švirkštą įsigyti galite čia: ŠVIRKŠTAS DOZAVIMUI). Ji turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Produkto perdozuoti neįmanoma.


Pakelyje esančio produkto kiekio pakanka apdoroti pvz.: 30 mažų sodinukų arba 3 didesniems medžiams ar krūmams, priklausomai nuo šaknyno dydžio ir tankumo.


DĖMESIO! 3 savaites po produkto panaudojimo nerekomenduojama apdoroti augalus sisteminiais fungicidais. Venkite naudoti perteklinį kiekį sintetinių trąšų. Jas naudoti galima, bet dideli tirpių trąšų kiekiai paprastai sumažina mikorizinių grybų gyvybingumą ir veiksmingumą.

SUDĖTIS: natūralaus molio dalelės, 6 rūšių mikorizinių grybų mišinys sporų ir kolonizuotų šaknų fragmentų pavidalu, biologiniai priedai mikorizių gyvybingumo palaikymui, miltelių pavidalo biologiškai suskylantis poliakrilamido gelis (turinį sudaro 1 maišelis).


Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri suaktyvins patekusių į dirvą grybų ir mikroorganizmų veiklą. Įsigykite čia: Mikroorganizmų dirvoje AKTYVATORIUS.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. 

Plačiau apie mikorizinius grybus skaitykite čia.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.