+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
HIFAS - žydintiems augalams, mikoriziniai grybai, 150 g
HIFAS - žydintiems augalams, mikoriziniai grybai, 150 gHIFAS - žydintiems augalams, mikoriziniai grybai, 150 g

HIFAS - žydintiems augalams, mikoriziniai grybai, 150 g

Prekės kodas: 3005609
Vnt. kaina:5,99 €

Mikoriziniai grybai žydintiems augalams.

Naudojimo instrukcijos

Mikoriziniai grybai augalų šaknims

Papildomas šaknų tinklas augalams!

Tinka kambariniams, balkoniniams ir daugumai žydinčių augalų – rožėms, jeronimams, verbenoms, petunijoms, surfinijoms, fuchsijoms, lobelijoms, levandoms, pelargonijoms, magnolijoms ir kt. Netinkamas orchidiniams, erikiniams, balandiniams, burnotiniams.

Tokiems žydintiems augalams, kaip rododendrai, šilauogės, azalijos, viržiai – rinkitės produktą HIFAS erikiniams augalams.


VEIKIMAS

Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas. Tai – tausojantis ir ekologiškas augalų maitinimo būdas. Mikoriziniai grybai sudaro ryšį su augalu visam gyvenimui, suriša anglies dvideginį dirvoje, pagerina dirvožemio vandentalpą.


PRIVALUMAI

  • Geresnis ir subalansuotas augimas

  • Atsparumas sausrai, stresui ir kai kurioms pašaknio problemoms

  • Tausoja vandenį ir trąšas

  • Gausesni, didesni žiedai

  • Padidina persodinamų augalų prigyjimą

  • Ypač tinka skurdžiuose, nederlinguose dirvožemiuose


NAUDOJIMAS

Į sodinimui paruoštą duobutę įberti 10-15 g sauso mišinio ir nedelsiant pasodinti augalą. Jau augantiems augalams - padarykite substrate aplink augalą gilesnių angų ir įberkite mišinio. Produktas turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Augalus sėjant, suformuoti produkto sluoksnį 3 cm gylyje po sėklomis, norma 150 g/m2. Produkto perdozuoti neįmanoma.


Šiame pakelyje esančio produkto kiekio pakanka apdoroti pvz.: 10 pelargonijos sodinukų, 6 rožėms arba vienam magnolijos pasodui.


DĖMESIO! 3 savaites po produkto panaudojimo nerekomenduojama apdoroti augalus sisteminiais fungicidais. Venkite naudoti perteklinį kiekį sintetinių trąšų. Jas naudoti galima, bet dideli tirpių trąšų kiekiai paprastai sumažina mikorizinių grybų gyvybingumą ir veiksmingumą.

SUDĖTIS: natūralaus molio dalelės, 6 rūšių mikorizinių grybų mišinys sporų ir kolonizuotų šaknų fragmentų pavidalu, biologiniai priedai mikorizių gyvybingumo palaikymui, miltelių pavidalo biologiškai suskylantis poliakrilamido gelis (turinį sudaro 1 maišelis).


Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri suaktyvins patekusių į dirvą grybų ir mikroorganizmų veiklą. Įsigykite čia: Mikroorganizmų dirvoje AKTYVATORIUS.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.  

Plačiau apie mikorizinius grybus skaitykite čia.


Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.