+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
HIFAS - spygliuočiams ir lapuočiams, mikoriziniai grybai, 100 g
HIFAS - spygliuočiams ir lapuočiams, mikoriziniai grybai, 100 gHIFAS - spygliuočiams ir lapuočiams, mikoriziniai grybai, 100 g

HIFAS - spygliuočiams ir lapuočiams, mikoriziniai grybai, 100 g

Prekės kodas: 3005612
Vnt. kaina:8,99 €

Mikoriziniai grybai spygliuočiams ir lapuočiams.

Naudojimo instrukcijos


Mikoriziniai grybai augalų šaknims.

Papildomas šaknų tinklas spygliuočiams ir lapuočiams!

Tinka didžiajai daliai spygliuočių ir lapuočių medžių ir krūmų - pušims, eglėms, kedrams, maumedžiams, cūgoms, pocūgėms, bukams, ąžuolams, liepoms, skroblams, lazdynams, kaštonams, alksniams, beržams, drebulėms, gluosniams. Tokiems spygliuočiams ir lapuočiams augalams kaip tujos, kukmedžiai, kadagiai, kiparisai, araukarijos, ginkmedžiai, sekvojos, klevai, uosiai, šermukšniai naudoti produktą HIFAS vaismedžiams, uoginiams augalams.


VEIKIMAS

Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas. Tai - tausojantis ir ekologiškas augalų maitinimo būdas. Mikoriziniai grybai sudaro ryšį su augalu visam gyvenimui, suriša anglies dvideginį dirvoje, pagerina dirvožemio vandentalpą.


PRIVALUMAI

  • Sveikesnė ir tankesnė šaknų sistema, stipriai padidėjęs gebėjimas įsisavinti maisto medžiagas iš dirvožemio
  • Atsparumas sausrai, stresui ir kai kurioms pašaknio problemoms
  • Tausoja vandenį ir trąšas
  • Padidina persodinamų augalų prigyjimą
  • Ypač tinka skurdžiuose, nederlinguose dirvožemiuose


NAUDOJIMAS

Sumaišykite pakuotės viduje esančių maišelių turinį su 1,5 litro vandens ir gerai išmaišykite, kol gausite tolygią suspensiją. Sodinant: įmerkite šaknis į suspensiją taip, kad tolygiai pasidengtų visas jų paviršius ir nedelsiant pasodinkite. Jei suspensijos lieka per mažai įmerkti šaknims, ją tiesiog užpilkite ant šaknų arba į sodinimo duobes. Jau augantiems augalams - padarykite dirvoje aplink augalą keletą iki 10 cm gylio angų ir supilkite arba švirkštu įšvirkškite suspensiją (tam skirtą švirkštą įsigyti galite čia: ŠVIRKŠTAS DOZAVIMUI). Ji turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Produkto perdozuoti neįmanoma.

Šiame pakelyje esančio produkto kiekio pakanka apdoroti pvz.: 30 mažų sodinukų arba 3 didesniems medžiams, priklausomai nuo šaknyno dydžio ir tankumo.


DĖMESIO! 3 savaites po produkto panaudojimo nerekomenduojama apdoroti augalus sisteminiais fungicidais. Venkite naudoti perteklinį kiekį sintetinių trąšų. Jas naudoti galima, bet dideli tirpių trąšų kiekiai paprastai sumažina mikorizinių grybų gyvybingumą ir veiksmingumą.

SUDĖTIS: keturių rūšių mikoriziniai grybai skystoje terpėje, 2 rūšių mikoriziniai grybai natūralioje durpių pagrindo terpėje, biologiniai priedai mikorizių gyvybingumo palaikymui, miltelių pavidalo biologiškai suskylantis poliakrilamido gelis. (turinį sudaro 2 maišeliai)


Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri suaktyvins patekusių į dirvą grybų ir mikroorganizmų veiklą. Įsigykite čia: Mikroorganizmų dirvoje AKTYVATORIUS.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. 

Plačiau apie mikorizinius grybus skaitykite čia.