+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
HIFAS - daržovėms ir prieskoniniams augalams, mikoriziniai grybai, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt.)

HIFAS - daržovėms ir prieskoniniams augalams, mikoriziniai grybai, MAXI pak. (kaina nurodyta 1 vnt.)

Prekės kodas: 3005611
Vnt. kaina:5,49 €

Mikoriziniai grybai daržovių ir prieskoninių augalų šaknims.Nurodyta kaina vienos 150 g pakuotės. MAXI pakuotėje yra 20 vnt x 150 g.

Naudojimo instrukcijos


Mikoriziniai grybai augalų šaknims.

Papildomas šaknų tinklas daržovėms ir prieskoniniams augalams!


Tinka daugumai lauko ir šiltnamio daržovių bei prieskoniniams augalams - pomidorams, agurkams, paprikoms, svogūnams, morkoms, bazilikams, raudonėliams, čiobreliams ir kt. Netinka bastutinių (kopūstai, brokoliai, ridikai, briuseliniai kopūstai, garstyčios, žiediniai kopūstai), balandinių (burokėliai, runkeliai) ir burnotinių (burnočiai, špinatai) šeimoms priklausančioms daržovėms.


VEIKIMAS

Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas. Tai - tausojantis ir ekologiškas augalų maitinimo būdas. Mikoriziniai grybai sudaro ryšį su augalu visam gyvenimui, suriša anglies dvideginį dirvoje, pagerina dirvožemio vandentalpą.


PRIVALUMAI

  • Geresnis ir subalansuotas augimas
  • Atsparumas sausrai, stresui ir kai kurioms pašaknio problemoms
  • Tausoja vandenį ir trąšas
  • Gausiai žydi, didesni vaisiai ir derlius
  • Padidina persodinamų augalų prigijimą
  • Ypač tinka skurdžiuose, nederlinguose dirvožemiuose


NAUDOJIMAS

Į sodinimui paruoštą duobutę įberti 10-15 g sauso mišinio ir nedelsiant pasodinti augalą. Jau augantiems augalams - padarykite substrate aplink augalą gilesnių angų ir įberkite mišinio. Jis turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Augalus sėjant, suformuoti produkto sluoksnį 3 cm gylyje po sėklomis, norma 150 g/m2. Produkto perdozuoti neįmanoma.


DĖMESIO! 3 savaites po produkto panaudojimo nerekomenduojama apdoroti augalus sisteminiais fungicidais. Venkite naudoti perteklinį kiekį sintetinių trąšų. Jas naudoti galima, bet dideli tirpių trąšų kiekiai paprastai sumažina mikorizinių grybų gyvybingumą ir veiksmingumą.

SUDĖTIS: natūralaus molio dalelės, 6 rūšių mikorizinių grybų mišinys sporų ir kolonizuotų šaknų fragmentų pavidalu, biologiniai priedai mikorizių gyvybingumo palaikymui, miltelių pavidalo biologiškai suskylantis poliakrilamido gelis (turinį sudaro vienas mašelis).


Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri suaktyvins patekusių į dirvą grybų ir mikroorganizmų veiklą. Įsigykite čia: Mikroorganizmų dirvoje AKTYVATORIUS.Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. 

Plačiau apie mikorizinius grybus skaitykite čia.