+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Rinkinys augalų priežiūrai ATSPARUMAS
Rinkinys augalų priežiūrai ATSPARUMASRinkinys augalų priežiūrai ATSPARUMAS

Rinkinys augalų priežiūrai ATSPARUMAS

Vnt. kaina:19,65 €

Rinkinys skirtas suaktyvinti augalų savisaugos mechanizmus, atgaivinti, papildyti mitybą, sustiprinti.

Naudojimo instrukcijos

Rinkinys suaktyvina augalų savisaugos mechanizmus, turi fungicidinį ir baktericidinį poveikį. Amino rūgštys ir peptidai atgaivina augalus, papildo jų mitybą.

FIX pH 5,5 + KYTOS + AMINO PRO + Lip top gold

Tirpalo ruošimo eiliškumo laikykitės taip, kaip išvardyti produktai.


KYTOS augalų savisaugos mechanizmų induktorius,

turintis fungicidinį ir baktericidinį poveikį per natūralių augalų apsaugos mechanizmų stimuliavimą.

Tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje. 

  • 100 % grynas chitozanas
  • Stimuliuoja natūralų augalų apsaugos mechanizmą
  • Fungicidinis ir baktericidinis poveikis 
  • Nėra karencijos laikotarpio
  • KYTOS aktyvuoja natūralius augalo savisaugos mechanizmus, stimuliuojančius fitoaleksinų, chitinazės ir gliukanazės susidarymą, kuris apsaugo nuo patogeninių grybų ir bakterijų.

Daugiau apie KYTOS skaitykite čia: KYTOS


AMINO PRO produktą sudaro didelis kiekis amino rūgščių ir peptidų.

Tinka naudoti įvairiems lauko, šiltnamio augalams, daržovėms, vaismedžiams.

Registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS.

Amino rūgštys gerokai padeda sušvelninti nepalankių aplinkos sąlygų neigiamą įtaką augalams, skatina jų regeneraciją atsiradus įvairiems pažeidimams. Į produkto sudėtį įeina net 19 amino rūgščių, iš kurių didžiausią procentinę dalį užima pačios svarbiausios augalams amino rūgštys, tokios kaip alanino, glicino, prolino, glutamiko rūgšties, lizino, hidroksiprolino ir kt. Amino rūgščių poveikis augalams pasireiškia atskirais kritiniais augimo laikotarpiais, kuomet įsijugia natūrali augalo apsauginė sistema. Amino rūgščių gausa užtikrina nenutrūkstamą augalų priežiūrą bet kuriuo augimo laikotarpiu, suteikia daugiau garantijų veikiant augalus platesniam neigiamų aplinkos faktorių diapazonui. Naudojant AMINO PRO, žymiai paspartinamas maistinių elementų įsisavinimas per lapus, šaknis, augalai prisotinami gyvybinės energijos. Produktas neturi neigiamo poveikio aplinkai.

Daugiau apie skaitykite čia: AMINO PRO


Maišydami purkštuve KYTOS ir Amino pro, nepamirškite stabilizuoti tirpalo pH! Tai svarbu dėl galimų nuosėdų susidarymo ir tirpalo efektyvumo. Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos naudojamos tirpaluose su šarminiu vandeniu (pH>7). Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Ypač rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę. Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – priemonių efektyvumą! 

Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą LIP TOP GOLD, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. 


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.