+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
KYTOS – fungicidinis, baktericidinis poveikis, 4 g
KYTOS – fungicidinis, baktericidinis poveikis, 4 gKYTOS – fungicidinis, baktericidinis poveikis, 4 g

KYTOS – fungicidinis, baktericidinis poveikis, 4 g

Prekės kodas: 3005896
Vnt. kaina:2,89 €

Augalų savisaugos mechanizmų induktorius, turintis fungicidinį ir baktericidinį poveikį. Tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje.

Naudojimo instrukcijos

Natūrali biologinė kontrolė. 

Produktas tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje.

  • 100 % grynas chitozanas
  • Stimuliuoja natūralų augalų apsaugos mechanizmą
  • Fungicidinis ir baktericidinis poveikis 
  • Nėra karencijos laikotarpio


KYTOS, pagamintas iš 100 % ypač gryno chitozano hidrochlorido, veikia kaip induktorius, turintis fungicidinį ir baktericidinį poveikį per natūralių augalų apsaugos mechanizmų stimuliavimą.

Tirpūs milteliai.


VEIKIMAS

KYTOS aktyvuoja natūralius augalo savisaugos mechanizmus, stimuliuojančius fitoaleksinų, chitinazės ir gliukanazės susidarymą, kuris apsaugo nuo patogeninių grybų ir bakterijų.


NAUDOJIMAS

Purškimas per lapus:

  • Daržovės, javai: 2-4 g / 10 L vandens – 1 arui.
  • Uogos: 4-6 g / 10 L vandens – 1 arui.


Rekomenduojama naudoti 4–8 kartus. Tarp naudojimų turi praeiti 2 savaitės. Tinka naudoti laukuose ir šiltnamyje. Naudoti kaip prevencijos priemonę. Nėra karencijos laikotarpio. Galima naudoti iki derliaus nuėmimo dienos. Šis produktas gali būti naudojamas tik kaip augalų savisaugos mechanizmo induktorius. 

Prieš dedami KYTOS į vandenį, patikrinkite, ar jo pH yra mažesnis nei 6. Optimalus pH yra 5.5. Jei reikia, įdėkite pH reguliuojančio preparato, kadangi aktyvi medžiaga atsiskirs, jei pH bus didesnis nei 6.5.

Vandens pH nustatymui galite naudoti Lakmuso juosteles. Vandens pH pamažinimui naudokite BlackJak santykiu 5 ml/10 l vandens.


Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. Paviršiaus aktyviąją medžiagą įsigyti galite čia: LIP TOP GOLD


Arba kartu naudokite NANO AGRO TOTAL visapusiškai augalus puoselėjančią paviršiaus aktyviąją medžiagą su išskirtinių aliejų mišiniu – nimbamedžio, citronelos, arbatmedžio, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. Įsigyti galite čia: NANO AGRO TOTAL


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.