+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Biostimuliatorius FERBANAT, 1L
Biostimuliatorius FERBANAT, 1LBiostimuliatorius FERBANAT, 1L

Biostimuliatorius FERBANAT, 1L

Prekės kodas: 1081107
Vnt. kaina:11,95 €

Naujos kartos biostimuliatorius, dirvožemio gerinimo priemonė – skystos organinės trąšos visiems augalams.

Naudojimo instrukcijos


FERBANAT yra naujos kartos skystos organinės trąšos – biologinis stimuliatorius, gaminamas iš biologiškai švarios natūralios žaliavos – vermikomposto (pūdinio iš sliekų perdirbtų organinių atliekų), naudojant šiuolaikines technologijas, kurių pagalba gaminamas unikalus preparatas. Preparatas  rentabilus naudotojui, jį paprasta naudoti.


FERBANAT  galima apdoroti įvairių augalų sėklas prieš sėją ir tręšti augalus visą vegetacijos  laikotarpį. Tai ypač efektyvi natūrali priemonė, suaktyvinanti augalų augimą ir apsaugines galias, kurios padidina jų bendrąjį atsparumą, taip pat atsparumą aplinkos stresui ir ligoms.

Sudėtis: nedidelis kiekis azoto, fosforo, kalio, 12-13% huminių ir 2-3% fulvo rūgščių, sliekų virškinimo trakto išskirtų fermentų, naudingų dirvožemio mikroorganizmų, mikroelementų (B,Co, Cu, Fe, Mg, Mn, Mo, Zn).

POVEIKIS
Trąšose yra huminių ir fulvo rūgščių, amino rūgščių, fermentų,  makro- ir mikroelementų.
Huminės ir fulvo rūgštys sustiprina augalų imuninę sistemą, stimuliuoja ląstelių membranų laidumą, kvėpavimo ir baltymų bei karbohidratų sintezės procesus, tankios šaknų sistemos formavimąsi, augimą ir augalų vystymąsi.

Huminės ir fulvo rūgštys sustiprina augalų imuninę sistemą, stimuliuoja ląstelių membranų laidumą, kvėpavimo ir baltymų bei karbohidratų sintezės procesus, tankios šaknų sistemos formavimąsi, augimą ir augalų vystymąsi.
Apdorojus FERBANAT augalų sėklas, padidėja jų dygimo energija, geriau vystosi ir išlieka daigai, taip pat gerėja dirvožemio biologinis aktyvumas ir netiesiogiai dirvožemio struktūra.
Ferbanat  ne tik didina augalų produktyvumą, bet ir gerina derliaus kokybę naudojant mažiau mineralinių trąšų.


NAUDOJIMAS
FERBANAT  gali būti naudojamas įvairiems žemės ūkio augalams: javams, rapsams, cukriniams runkeliams, bulvėms, daržovėms, vaiskrūmiams, vaismedžiams, dekoratviniams augalams.
Norma: 1-3 l/ha, augalų vegetacijos metu purškiant 2-3 kartus, vaismedžius ir vaiskrūmius – 2-3 kartus.


Laistymui – 1 kamštelis/1l vandens
Purškimui – 1 kamštelis/2l vandens
Naudoti ne dažniau nei 14 d.

DĖMESIO! Maišydami purkštuve augalų apsaugos ir  priežiūros priemones, nepamirškite stabilizuoti tirpalo pH! Tai svarbu dėl galimų nuosėdų susidarymo ir tirpalo efektyvumo. Priemonių efektyvumas mažėja, kai jos naudojamos tirpaluose su šarminiu vandeniu (pH>7). Vandens pH privalo būti 5,5. Tokį vandens rūgštingumą galite užtikrinti su FIX pH 5,5 stabilizatoriumi. Ypač rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę. 
Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite pesticidų ir trąšų efektyvumą! FIX pH 5,5 stabilizatorių įsigykite čia: FIX pH 5,5 Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.