+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Feromonas paprastajam grambuoliui (Melolontha melolontha), Pherozzip, 1 vnt
Feromonas paprastajam grambuoliui (Melolontha melolontha), Pherozzip, 1 vntFeromonas paprastajam grambuoliui (Melolontha melolontha), Pherozzip, 1 vnt

Feromonas paprastajam grambuoliui (Melolontha melolontha), Pherozzip, 1 vnt

Prekės kodas: 3005899
Vnt. kaina:8,99 €

Feromoninis masalas skirtas paprastojo grambuolio pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.Feromonas BE GAUDYKLĖS, įsigykite čia: Pherozzip barjerinė grambuolių gaudyklė

Naudojimo instrukcijos


Pherozzip

Feromonas – paprastasis grambuolys (Melolontha melolontha)

Skirtas sodinio paprastojo grambuolio pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.

  • Nekenksmingas aplinkai,
  • Skirtas tik vienai kenkėjo rūšiai,
  • Veikia iki 6 savaičių.


VEIKIMAS

Kuomet vabzdžiai pradeda skraidyti, feromoninės gaudyklės privilioja vabzdžių patinėlius. Patekę į gaudyklę, jie daugiau nebegali iš ten ištrūkti. Patelės lieka neapvaisintos, dėl ko mažėja šių kenkėjų populiacija. 

Feromonai nepavojingi žmonėms, gyvūnams, paukščiams, nenuodingi aplinkai.


PAŽEIDIMAI

Lapuose išgraužtos stambios, netaisyklingos formos ertmės. Grambuoliai aktyviai skraido ir apgraužia įvairių lapuočių krūmų ir medžių jaunus ūglius, lapus, žiedus. 

Patelės kiaušinėlius deda dirvoje krūvelėmis, ties augalų šaknimis 10-15 cm gylyje. Lervos stambios, C raidės formos – gyvena 3-4 metus – minta augalų šaknimis, todėl padaro didžiąją dalį žalos. Lervas rekomenduojame kontroliuoti nematodais. Per metus išsivysto viena generacija.


NAUDOJIMAS

Pherozzip barjerines gaudykles (parsiduoda atskirai) su feromonu kabinkite gegužės mėn. pradžioje (prieš suaugėlių atsiradimą) ir tęskite iki rugsėjo mėn.

Nelieskite plikomis rankomis. Feromoninį masalą išimkite iš pakuotės, įdėkite į barjerinę vabzdžių gaudyklę. Tuščią masalo pakuotę iš karto pašalinkite iš vabzdžių stebėjimo zonos. 

Gaudyklę kabinkite 2 metrų aukštyje, atviroje vietoje (naudojant atraminius stulpelius), kad augmenija netrukdytų vabalo patekimui į gaudyklę. Reguliariai tikrinkite gaudykles.

Feromoninį masalą keiskite kas 6 savaites. Rekomenduojama: 1 -2 gaudyklė/ ha. Naudojant daugiau gaudyklių – kenkėjų skaičius didėja. 

Feromonas veiksmingiausias 6 sav., vėliau jo efektyvumas palaipsniui mažėja.Plačiau apie feromonus skaitykite čia.

Dirvoje esančių grambuolių lervų kontrolei rekomenduojame naudoti biologinę priemonę – NEMATODUS.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktąMūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.