+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Imidasect, 10 g, gelinis insekticidas tarakonams naikinti
Imidasect, 10 g, gelinis insekticidas tarakonams naikinti

Imidasect, 10 g, gelinis insekticidas tarakonams naikinti

Prekės kodas: 3005660
Vnt. kaina:4,28 €

Gelinis insekticidas tarakonams naikinti.

Naudojimo instrukcijos


Gelinė priemonė tarakonų naikinimui.


VEIKIMAS

Nuodų veiklioji medžiaga imidaklopridas, prisijungia prie vabzdžio neuronų. Šis prisijungimas sukelia nervų impulsų perdavimo sutrikdymą, kuris yra mirtinas šiems vabzdžiams. Tarakonus traukia maistinės medžiagos, esančios jauke. Tarakonai išnešioja gelį ir juo užkrečia savo gentainius, sukeliant apsinuodijimą per sąlytį ir virškinimą. Esant normalioms sąlygoms, gelio lašai išlieka aktyvūs ir patrauklūs net 2 mėnesius.


NAUDOJIMAS

  • IMIDASECT tinka naikinti kenkėjus namuose, rūsiuose, viešuose pastatuose, bendruomenių centruose, kino teatruose, bažnyčiose, komercinėse patalpose, viešbučiuose, restoranuose, mokyklose, vaikų darželiuose, ligoninėse, slaugos įstaigose, pirčių komplektuose, transporto priemonėse, sandėliuose.
  • Lauke kaip apsauga aplink pastatus, prie galimų naminių prūsokų patekimo vietų (pvz. langai, durys, ventiliacijos angos).

Prieš pradedant naudoti biocidinį produktą, pašalinti visus įmanomus tarakonų maisto šaltinius (atliekas, maisto likučius) iš tarakonų buvimo vietų, tam kad užtikrinti, kad tarakonai būtų priviliojami gelio ir tikrai jį suvartotų. Geliu tepti paviršius tarakonų paplitimo ir maitinimosi bei kitose šiltose ir drėgnose vietose (kampuose, plyšiuose, tarpuose, vietose už grindjuosčių, palei vamzdžius ir t.t.). Tikrinti vietas, kur buvo dedama biocidinio produkto, jei reikia, seną gelį pakeisti nauju, nes tarakonai palieka sekretą ar išmatas, kurie pritraukia gentainius. Sudžiūvęs gelis taip pat turėtų būti pakeičiamas nauju, užtikrinant, kad produktas liktų patrauklus tarakonams. Biocidinio produkto netepti ten, kur jis gali būti paveikiamas saulės spindulių ar šilumos (pvz. radiatorių).

Vengti nereikalingo kontakto su produktu. Netinkamas produkto naudojimas gali pakenkti sveikatai. Produktu neužteršti maisto ir pašarų, maitinimo įrankių, ar paviršių, kur laikomi maisto produktai. Laikyti biocidinį produktą atokiai nuo maisto, gėrimų ir pašarų. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Geliui apsaugoti nuo aplinkos poveikio ar pan. papildomai galite naudoti saugiose dėžutėse, kurias rasite čia


Rekomenduojama dozė:

  • Naminis prūsokas:  1 lašas gelio m² (esant vidutiniam užkrėstumo lygiui) / 2 lašai gelio m² (esant aukštam užkrėstumo lygiui)
  • Juodasis tarakonas: 2 lašai gelio m² (esant vidutiniam užkrėstumo lygiui) / 3 lašai gelio m² (esant aukštam užkrėstumo lygiui)

Naudojimas gali būti pakartotas kas 2 mėnesius ar kai produktas suvartotas.


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

       ATSARGIAI

Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Sudėtyje yra 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ono. Gali sukelti alerginę reakciją.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.