+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
ATAKA SPRAY insekticidas ropojantiems vabzdžiams naikinti, 500 ml

ATAKA SPRAY insekticidas ropojantiems vabzdžiams naikinti, 500 ml

Prekės kodas: 3005786
Vnt. kaina:5,19 €

Insekticidas skirtas ropojančių vabzdžių (skruzdėlių, tarakonų, patalinių blakių, cukrinio žvyninuko, naminių prūsokų ir kt.) naikinimui patalpose, šalia pastatų esančiuose plotuose ir lauke.

Naudojimo instrukcijos


Insekticidas skirtas ropojančių vabzdžių – skruzdėlių, tarakonų, patalinių blakių, cukrinio žvyninuko, naminių prūsokų ir kt. naikinimui.

Naudojamas patalpose (namuose, biure, sandėliuose, rūsiuose), šalia pastatų (pamatų) esančiuose plotuose ir lauke: terasose, balkonuose, įvažiavimo keliuose, takeliuose, parkavimo vietose, garažuose.


Ataka spray gali būti naudojamas vorų naikinimui patalpose, kai vorai sukelia žmonėms nepagrįstą baimę (arachnofobiją), kai jie sukelia alergiją arba yra žinomi, kad patalpoje yra žmogui nuodingų vorų.

Vorų naikinimui produktas negali būti naudojamas lauke. Vadovaujantis tausiojo biocidinių produktų naudojimo principais, vorų pašalinimui iš patalpų rekomenduojama pirmiausia naudoti mechaninius būdus.


NAUDOJIMAS

  • Prieš naudojimą iš patalpos išneškite maisto produktus, gyvūnų ir paukščių narvelius, akvariumus. Daiktus, kurie gali liestis su maisto produktais, uždenkite.
  • Paviršius purškite maždaug 30 cm atstumu. Vieną kartą nuspaudus purkštuvo mygtuką išpurškiama maždaug 0,5 ml preparato. 10 ml produkto reikia išpurkšti 1 m² plote.
  • Purkšti reikia pradėti nuo atokiausios patalpos dalies, judant link išėjimo.
  • Po apdorojimo patalpą reikia uždaryti 2-3 val ir vėliau maždaug 1 val. vėdinti. Jei reikia, procedūrą galima pakartoti.
  • Naudojant lauke, ypatingų atsargumo priemonių imtis pučiant stipriam vėjui.
  • Jeigu per 24 val. po panaudojimo pradeda lyti, procedūrą reikia pakartoti.


Insekticidas paruoštas naudoti.


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

       ATSARGIAI

Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.