+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Ataka BOMB insekticidas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams, 400 ml
Ataka BOMB insekticidas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams, 400 ml

Ataka BOMB insekticidas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams, 400 ml

Prekės kodas: 3005945
Vnt. kaina:10,99 €

Aerozolinis insekticidas skirtas ropojančiųjų ir skraidančių vabzdžių naikinimui patalpose.

Naudojimo instrukcijos

Ataka Bomb insekticidas skirtas ropojančiųjų (naminių prūsokų, juodųjų tarakonų, patalinės blakių, šuninių blusų, cukrinių žvyninukų) ir skraidančių vabzdžių (kambarinių musių, paprastųjų uodų, mašalų) naikinimui patalpose.

Su automatine išpurškimo funkciją.


Ataka Bomb gali būti naudojamas vorų naikinimui patalpose, kai vorai sukelia žmonėms nepagrįstą baimę (arachnofobiją), kai jie sukelia alergiją arba yra žinoma, kad patalpoje yra žmogui nuodingų vorų. Vorų naikinimui produktas negali būti naudojamas lauke.

Vadovaujantis tausiojo biocidinių produktų naudojimo principais, vorų pašalinimui iš patalpų rekomenduojama pirmiausia naudoti mechaninius būdus.NAUDOJIMAS

  • Prieš naudojimą iš patalpos išnešti maisto produktus, gyvūnų ir paukščių narvelius, akvariumus. Daiktus, kurie gali liestis su maisto produktais, uždengti. 
  • Pastatyti patalpos vidurinėje dalyje bet kokiame aukštyje.
  • Aktyvuoti stipriai spaudžiant aplikatorių, kol jis užsifiksuos, laikyti pakuotę vertikaliai kaip įmanoma toliau nuo veido, kad išvengti vertikalaus purškimo poveikio.
  • Pastatyti tuščią dėžutę ir uždaryti patalpą 1 valandai.
  • Aerozolio veikimo laikas 30 m3 tūrio patalpoje yra apie 8 sekundes.
  • Po apdorojimo maždaug 1 valandą kruopščiai vėdinti patalpą. Tuščią dėžutę šalinti kaip pavojingas atliekas.
  • Prieš vėl naudojantis patalpą nuplauti stalviršius, stalus ir kitus paviršius.


Pirmasis poveikis panaudojus Ataka Bomb skraidantiems vabzdžiams pasireiškia po 15 minučių, ropojantiems vabzdžiams – po 30 minučių.

Preparato veiksmingumas išsilaiko ne mažiau 24 valandų.


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.                           PAVOJINGA

Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.