+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
SMOG midi - insekticidinė dūmadėžė, 11 g
SMOG midi - insekticidinė dūmadėžė, 11 gSMOG midi - insekticidinė dūmadėžė, 11 g

SMOG midi - insekticidinė dūmadėžė, 11 g

Prekės kodas: 3005605
Vnt. kaina:6,99 €

Insekticidas tarakonams, skruzdėms, musėms, vaisinėms muselėms, uodams, vapsvoms, blusoms ir patalinėms blakėms naikinti. Skirta vidutinio dydžio patalpų (iki 400 kub. m.) apdorojimui.

Naudojimo instrukcijos

Insekticidas SMOG midi skirtas profesionaliajam ir neprofesionaliajam naudojimui tarakonams, skruzdėlėms, musėms, vaisinėms muselėms, uodams, vapsvoms, blusoms ir patalinėms blakėms naikinti vieno buto individualiuose gyvenamuosiuose namuose, patalpose, įrengtose atskirai nuo gyvenamųjų namų, tuščiose asmens sveikatos priežiūros įstaigų ir visuomeninės paskirties bei maisto tvarkymo/sandėliavimo patalpose.


Norma: viena dūmadėžė:

  • 400  m3 - skraidantiems vabzdžiams;
  • 100  m3 - blusoms, kiliminėms kandims;
  • 25  m3 - patalinėms blakėms, skruzdėms, tarakonams.


Reikalingas apytikslis dūmadėžių skaičius:

 

 

 

 

           Žaladaris

 

 

                Patalpos aukštis 2,5 m.

 

 

8mx5m

 

8mx10m

 

16mx10m

 

Skraidantys vabzdžiai

 

Rinktis 1 mini dūmadėžes

 

Rinktis 2 mini dūmadėžes

 

1

 

Blusos ir kandys

 

1

 

2

 

4

 

Patalinės blakės ir kiti ropojantys vabzdžiai

 

4

 

8

 

16

 

Šie produktai ypač vertingi patalpas kolonizuojančių įkyrių ir sunkiai sukontroliuojamų kenkėjų - faraoninių, kvapiųjų naminių skruzdžių, vapsvų kontrolei. Minėtųjų rūšių skruzdėms, būdingos kolonijos, kuriose yra ne viena, o daug motinėlių (karalienių). Todėl, net ir vieną ar kelias pavykus sunaikinti įprastų insekticidų pagalba, kolonijos toliau sėkmingai funkcionuoja. Kai vapsvos įkuria savo kolonijų lizdus palėpėse, mažiau naudojamose patalpose, jų ypač sudėtinga atsikratyti dėl specifinio šių vapsvų gyvenimo būdo. Ar lizdą apipurkštumėte insekticidais, ar numuštumėte ir sudegintumėte, dalis kolonijos individų vis tiek liks gyvų (insekticidai nepasieks gilesnių lizdo vietų, o mėginant sunaikinti fiziškai dalis darbininkių išskris). Vapsvos pasižymi savybe lizdus pasidaryti senųjų ar sunaikintųjų vietoje, todėl yra didelė tikimybė po kurio laiko toje pačioje vietoje atrasti naują vapsvų lizdą. Kadangi naudojant SMOG dūmadėžes išsiskiria vabzdžiams toksiškos dujos, jos nesunkiai pateks ir į skruzdžių kolonijų, ir vapsvų lizdų gilumą. Todėl žus lervos, darbininkės ir motinėlės, ir tokiu būdu pilnai sunaikinamos kolonijos.


NAUDOJIMAS

  • Įvertinkite kiek dūmadėžių reikės apdoroti norimo tūrio patalpai. Esant stipriems kenkėjų antplūdžiams, fumigaciją gali tekti pakartoti.
  • Patalpose neturi likti žmonių ir gyvūnų (įskaitant žuvis akvariumuose).
  • Dūmadėžę padėkite ant grindų, geriausia ant karščiui atsparaus paviršiaus, pvz.: lėkštės, padėtos ant 50×50cm aliuminio folijos lakšto. SVARBU: uždegus dagtį gali išsiskirti žiežirbų. Uždegant produktą imkitės būtinų atsargumo priemonių.
  • Apdorojamas patalpas kiek įmanoma labiau užsandarinkite - uždarykite langus, orlaides ir pan.
  • Atidarykite dangtelį, uždekite toliausiai nuo išėjimo esančios dūmadėžės dagtį, po to palaipsniui arčiau išėjimo esančių dūmadėžių dagčius ir apleiskite patalpas. Išeidami sandariai uždarykite duris. Durų plyšelių užsandarinti nebūtina. Dūmadėžė dūmina apie 1 minutę. 
  • Palikite fumiguoti mažiausiai dviem valandoms (geriausiai visai nakčiai). Po apdorojimo patalpas gerai išvėdinkite.
  • Jei kenkėjų antplūdis ypač stiprus, fumigaciją pakartokite dar tris kartus, kas 5-7 dienas.


Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.


                    ATSARGIAI


Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Gali sukelti alerginę reakciją.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.