+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
MOSPILAN 20 SG insekticidas, 1 kg

MOSPILAN 20 SG insekticidas, 1 kg

Prekės kodas: 1081346
Vnt. kaina:105,00 €

Kontaktinio ir sisteminio veikimo, neonikotinoidų cheminės grupės insekticidas, skirtas kontroliuoti augalų kenkėjus. PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Parduodame tik su augalų apsaugos pažymėjimu – Profesionaliems APP naudotojams.

Naudojimo instrukcijos


Veiklioji medžiaga: acetamipridas 200 g/kg (20 %)

Formuliacija - vandenyje tirpios granulės


MOSPILAN 20 SG yra kontaktinio ir sisteminio veikimo, neonikotinoidų cheminės grupės insekticidas, skirtas kontroliuoti rapsinius žiedinukus, ankštarinius paslėptastraublius ir ankštarinius gumbauodžius rapsų pasėliuose, kolorado vabalus ir amarus bulvėse, obuolinius vaisėdžius, lapsukius, skydamarius, amarus, gumbauodžius, žiedgraužius, vyšnines muses*, slyvinius pjūklelius obelų, kriaušių, slyvų ir vyšnių soduose.

Naudojimas gūžiniuose kopūstuose, Briuselio kopūstuose, žiediniuose kopūstuose ir brokoliuose, gūžinėse, lapinėse, romaninėse salotose, špinatuose, lapinėse daržovėse (lapiniuose salieruose, mangolduose), vaistažolėse ir valgomose gėlėse, miško medelynuose, dekoratyvinėse gėlėse, kalėdinių eglių plantacijose, dekoratyviniuose plačialapiuose medžiuose, dauginimui ir sėkloms auginamiems dekoratyviniams augalams, išplėstas vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos Reglamento (EB) Nr. 1107/2009 51 straipsniu.*


Skirtas profesionaliajam naudojimui


VEIKIMO BŪDAS

Mospilan 20 SG sisteminio ir dalinio kontaktinio veikimo insekticidas. Patekęs į kenkėjo organizmą ar kontaktiniu būdu pažeidžia jo virškinimo sistemą bei centrinę nervų sistemą. Pasimaitinęs kenkėjas kurį laiką lieka gyvas, tačiau jokios žalos augalams jau nebedaro. Pasižymi stipriu sisteminiu veikimu: nupurkštas ant lapų labai greitai įsiskverbia į augalo audinius ir pasiskleidžia po visą augalą, taip užtikrindamas ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų.


MAŽOS APIMTIES NAUDOJIMAS: Mospilan 20 SG naudojimas gūžiniuose kopūstuose, Briuselio kopūstuose, žiediniuose kopūstuose ir brokoliuose, gūžinėse, lapinėse, romaninėse

salotose, špinatuose, lapinėse daržovėse (lapiniuose salieruose, mangolduose), vaistažolėse ir valgomose gėlėse, miško medelynuose, dekoratyvinėse gėlėse, kalėdinių eglių plantacijose, dekoratyviniuose plačialapiuose medžiuose, dauginimui ir sėkloms auginamiems dekoratyviniams augalams, vyšnioms apsaugai nuo vyšninės musės išplėstas vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos Reglamento (EB) Nr. 1107/2009 51 straipsniu*. Produkto veiksmingumas ir poveikis augalams tirtas nebuvo.

ATSAKOMYBĖ. Gamintojas neatsako už produkto veiksmingumą, galimą fitotoksiškumą augalams ir derliaus nuostolius. Atsakomybę už galimą neigiamą poveikį prisiima produkto naudotojas.


Draudžiama purkšti žydinčius augalus, kuriuos apdulkina bitės ir kiti vabzdžiai nuo 4 val. iki 21 val.

Būtina ne vėliau kaip prieš 2 kalendorines dienas apie planuojamą purškimą paskelbti Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje.

Rekomenduojama

Prieš pradedant naudoti naujose veislėse ar augaluose didesne apimtimi rekomenduojama išbandyti su mažesniu augalų skaičiumi.

Purškimo būtinumas gali būti įvertinamas naudojant lipnias gaudykles. Siekiant geriausio rezultato, svarbu naudoti pakankamą vandens kiekį ir tinkamą purškimo techniką. Augalai turi būti nupurkšti taip, kad žaliosios augalų dalys būtų gerai padengtos tirpalu, tačiau jis nenulašėtų. Viršutinė ir apatinė augalo lapo pusė turi būti gerai padengtos tirpalu.


ORO SĄLYGOS PURŠKIMO METU

Produktui nudžiūvus (2 valandas po nupurškimo) lietus įtakos veiksmingumui neturi.


NAUDOJIMO APRIBOJIMAI

Augalų apsaugos produktų nenaudoti, kai oro temperatūra yra aukštesnė nei +25º C arba vėjo greitis yra didesnis nei 3 m/s.


Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.


                                       ATSARGIAI

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.