+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Feromonas Buksmediniui ugniukui (Cydalima perspectalis), MAXI pak. (kaina nurodyta 1x3 vnt)
Feromonas Buksmediniui ugniukui (Cydalima perspectalis), MAXI pak. (kaina nurodyta 1x3 vnt)Feromonas Buksmediniui ugniukui (Cydalima perspectalis), MAXI pak. (kaina nurodyta 1x3 vnt)Feromonas Buksmediniui ugniukui (Cydalima perspectalis), MAXI pak. (kaina nurodyta 1x3 vnt)Feromonas Buksmediniui ugniukui (Cydalima perspectalis), MAXI pak. (kaina nurodyta 1x3 vnt)

Feromonas Buksmediniui ugniukui (Cydalima perspectalis), MAXI pak. (kaina nurodyta 1x3 vnt)

Prekės kodas: 3005857
Vnt. kaina:6,78 €

Feromonas skirtas buksmedinio ugniuko pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.Nurodyta kaina vienos pakuotės. MAXI pakuotėje yra 8x3 vnt. Feromonas BE GAUDYKLĖS, įsigykite čia: PHEROZZIP DAUGKARTINĖ VABZDŽIŲ – KENKĖJŲ GAUDYKLĖ

Naudojimo instrukcijos


Feromonas – buksmedinis ugniukas – kandis (Cydalima perspectalis) 

Vienoje pakuotėje 3 vnt. feramonų.


Skirtas buksmedinio ugniuko pritraukimui, sugavimui ir gausumo nustatymui.


  • Nekenksmingas aplinkai, 
  • Skirtas tik vienai kenkėjo rūšiai,
  • Veikia iki 4 savaičių.


VEIKIMAS

Privilioja vabzdžių patinėlius į gaudykles ir patelės lieka neapvaisintos, dėl ko mažėja šių kenkėjų populiacija. Feromonai nepavojingi žmonėms, gyvūnams, paukščiams, nenuodingi aplinkai.


PAŽEIDIMAI

Augalui kenkia buksmedinio ugniuko lervos. Jos minta buksmedžio lapais ir ūgliais. Augalas praranda dekoratyvumą, o kartais net ir neišgyvena. Šviesiai žalioms lervoms būdingi juodi dryžiai su baltais taškeliais ir plaukeliais bei blizgi juoda galva. Paskutinėje lervos stadijoje jos gali pasiekti iki 4 cm ilgį. Lėliukės būna nuo 1,5 iki 2,0 cm ilgio. Iš pradžių jos būna žalios su tamsiomis juostelėmis nugarinėje dalyje, tačiau vystymosi pabaigoje tampa rudos. Lėliukės paprastai slepiasi balto šilko kokone, susuktame tarp lapų ir šakelių. Buksmedinio ugniuko suaugėliai skraido birželio – rugpjūčio mėnesiais. Vieno sezono metu gali išsivystyti 3–4 generacijos kas 4 - 6 savaites, priklausomai nuo vyraujančių orų. Kenkėjas pažeidžia 8 buksmedžio rūšis (Buxus balearica, B. bodinieri, B. harlandii, B. megistophylla, B. microphylla, B. rugulosa, B. sempervirens, B. sinica).


NAUDOJIMAS

  • Pherozzip gaudyklė (parduodama atskirai) su feromonu kabinamos buksmedžiuose, vakarų pietvakarių pusėje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių vietoje.
  • Gaudykles pradėkite kabinti gegužės mėn. vidurio iki rugpjūčio vidurio, keiskite kas 4 savaites.
  • Jei gaudyklėje pasirodo drugys, tai signalizuoja apie galimą užkrėtimą. Jei drugių daugėja, po 10-14 d. imkitės papildomų augalų apsaugos priemonių.
  • Kai oro temperatūra žemesnė – kenkėjų vislumas mažėja ir augalų priežiūrai užtenka feromoninių gaudyklių.
  • Naudojant daugiau gaudyklių – kenkėjų sugavimo skaičius didėja. 


DĖMESIO: Feromonas BE GAUDYKLĖS – pirkti spauskite čia:

PHEROZZIP DAUGKARTINĖ VABZDŽIŲ – KENKĖJŲ GAUDYKLĖNORMA

  • Monitoringui: 1 feromoninis masalas / 2 a
  • Sugavimui: 3 feromoniniai masalai / 2 a


PASTABA: Sprendimai dėl pesticidų naudojimo neturėtų būti priimami remiantis vien gaudyklių duomenimis. Reikėtų atsižvelgti į klimato ir biologinius aspektus!

Feromono geriausia veikimo trukmė – 4 sav., vėliau jo efektyvumas palaipsniui mažėja, todėl pakeiskite nauju.


Plačiau apie feromonus skaitykite čia.


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.
Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.