+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
SCHULTZ Augink šaknis, 2 g, augimo hormonai

SCHULTZ Augink šaknis, 2 g, augimo hormonai

Prekės kodas: 1009062
Vnt. kaina:2,69 €

Įsišaknijimo hormonai. Auginkite naujus augalus iš senų, nukirpdami viršūnių auginius!

Naudojimo instrukcijos


NAUDOJIMAS

 • Pasirinkite sveikus, ligų nepažeistus augalus, iš kurių nupjausite auginius. Geriau tinka jaunesni, sveikai augantys, nesudžiūvę ir geros formos augalai.

 • Nupjaukite 8-15 cm ilgio auginį, pamerkite jį į vandenį, kol būsite pasiruošę sodinti.

 • Nukirpkite visus lapus, palikdami tik vieną arba dvi poras viršutinių lapų. Dar kartą įpjaukite stiebą ir pamerkite į šiuos miltelius taip, kad būtų aplipę šiais milteliais vienas ar du augalo gumbeliai (tos vietos, kur augo lapai). Švelniai nukratykite miltelių perteklių ir pasodinkite į paruoštą duobutę. Švelniai suspauskite dirvą apie pasodintą auginį.


Daigai, svogūneliai, ūgliai,  sodinukai, persodinami augalai laistomi įsišaknijimo reguliatoriaus tirplu 1 g/1-2 l vandens.

Darbinio tirpalo kiekis 1 augalui: 

 • daigai 30-50 ml;
 • uogienuojų ir krūmų sodinukai  250-300 ml;
 • vaismedžių ir  dekoratyvinių medžių sodinukai – 1,5-3 l;
 • persodinami augalai – 50-200 ml.

Gėlių ir daržovių svogunėliai bei bulvės prieš sodinimą – suvilgomos reguliatoriaus tirpalu, sodinama po 16-20 valandų. 


REKOMENDACIJOS

 • Kad auginiai įsišaknijimo laikotarpiu nepūtų žemę paliekite Previcur energy fungicido tirpalu. Jis  apsaugos augalą nuo puvinio ir kitų grybelinių ligų. Labai svarbu, kad auginiai gautų pakankamai drėgmės ir būtų dažnai apipurškiami, taip pat juos reikia apdengti plėvele.

 • Kad padėtumėte augalui greičiau išvystyti šaknų sistemą, patręškite BLACKJAK huminėmis rūgštimis. Pradėkite auginti augalą prie normalių augimo sąlygų 5 minutėm kasdien nuimdami plėvelę, kasdien ilgindami laiką. Papurškite lapus, jei jie pradeda nykti.

 • Kai išauga nauji lapai, plėvelę galima nuimti visam laikui. Dabar galima pradėti normaliai tręšti augalus BLACKJAK huminėmis rūgštimis.

 • Kai augalas bus pilnai įsišaknijęs ir bus pasiruošęs persodinamas į pastovią augimo vietą į sodinimui paruoštą duobutę įberkite 10-15 g sauso HIFAS - žydintiems augalams mišinio. Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas.

Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.