+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Kambarinių augalų priežiūros rinkinys
Kambarinių augalų priežiūros rinkinysKambarinių augalų priežiūros rinkinysKambarinių augalų priežiūros rinkinysKambarinių augalų priežiūros rinkinysKambarinių augalų priežiūros rinkinys

Kambarinių augalų priežiūros rinkinys

Vnt. kaina:27,08 €

Kambarinių augalų priežiūros rinkinys.

Naudojimo instrukcijos

NITROFIX biotrąšų rinkinys – azotą iš oro fiksuojančios bakterijos

TROOP biotrąša su išskirtine bakterija Methylobacterium symbioticum, kuri natūraliai fiksuoja azotą augaluose iš oro. Rinkinys.

Šis inovatyvus TROOP biotrąšų rinkinys užtikrins natūralų ir efektyvų augalų aprūpinimą azotu per lapus viso jų augimo ciklo metu.

  • Fiksuoja azotą augaluose nedarant poveikio aplinkai. 
  • Augalas natūraliai pasisavina jam reikalingą azotą.


NitroFix sudėtyje yra išskirtinė ir patentuota endofitinė bakterija Methylobacterium symbioticum. Tai mikroorganizmai, kurie natūraliai, efektyviai ir tvariai užmezga simbiotinį ryšį su augalu, gerina jo augimą ir derėjimą.

NitroFix sąveikauja su augalais, paspartina azoto fiksaciją iš oro be neigiamo poveikio aplinkai. Tai visiškai naujas ir alternatyvus azoto šaltinis augalams, nes sunaudojama mažiau azoto trąšų, o azotas tampa prieinamu per visą augalų augimo ciklą.

Skirtingai nei tręšiant per dirvą, su NitroFix kaupiamas azotas yra nuolat pasisavinamoje augalams formoje ir išlaiko maisto medžiagų balansą kuris svarbus ne tik įprastomis, bet ir kritinėmis augimo sąlygomis. 

Tinka universaliam naudojimui kambariniams, lauko, šiltnamio augalams. Idealiai tinka ir bonsams, orchidėjoms.


VEIKIMAS

  • NitroFix patenka į augalus per lapus ir greitai juos kolonizuoja.
  • Lapai tampa naudingų mikroorganizmų buveine dėl ko yra natūraliai aprūpinami azotu.
  • Azotas N2 iš oro nuolat fiksuojamas ir konvertuojamas į NH4+ (amonio azotą). Jis tiesiogiai metabolizuojamas į amino rūgštis, kurios būtinos augalams. Tokiu būdu užtikrinamas nuolatinis azoto srautas neeikvojant augalų energijos.

Daugiau apie NitroFix skaitykite čia


FIZIMITE sustiprina augalus, patikimai didina jų produktyvumą, efektyviai nuplauna jų paviršių, natūraliu būdu pagerina augalų gynybos sistemą.


VEIKIMAS

FIZIMITE® tai paviršiaus aktyvi medžiaga, veikianti kaip augalų higienos priemonė, nes fizikiniu būdu nuplauna augalų paviršių nuo įvairių nešvarumų. Tokiu būdu pagerinamos augalų augimo sąlygos, padidėja augalų asimiliacinis paviršiaus plotas fotosintezei ir lapų pažeidžiamumo barjeras, skatinamas augimas, sustiprėja augalų imunitetas, dėl ko jie patys gali apsiginti nuo įvairių kenksmingų organizmų. Tai sąlygoja geresnę augalų būklę viso jų augimo metu, prailgina vegetaciją, didina derlingumą. Po produkto panaudojimo augalai tampa švaresni, įgauna blizgumo, pagerėja jų prekinė išvaizda. Dėl fizikinio poveikio mechanizmo, esant būtinybei, produktą galima naudoti nuolat ir iki pat derliaus nuėmimo.

Daugiau apie FIZIMITE skaitykite čia


NeemAzal bioinsekticidas – naikina amarus, baltasparnius, tripsus, voratinklines erkes dekoratyviniuose augaluose, agurkuose, pomidoruose, paprikose, moliūguose, prieskoninėse žolelėse.

Registruotas EKOLOGINIAMS ŪKIAMS

NeemAzal yra Indijoje augančio medžio Azadirachta indica A.Juss ekstraktas, išskirtas iš šio medžio sėklų ir labai efektyviai naikinantis augalų kenkėjus.


PASKIRTIS

NeemAzal - insekto-akaricidas. Efektyviai naikina amarus, baltasparnius, tripsus, voratinklines erkes agurkuose, pomidoruose, paprikose, moliūguose, prieskoninėse žolelėse, dekoratyviniuose augaluose (išskyrus spygliuočius augalus) auginamuose šiltnamiuose.


VEIKIMAS

Nupurškus NeemAzal, augalas pasidengia plona plėvele, taip pat per lapų paviršių dalis preparato veikliosios medžiagos nukeliauja ir į vidinius augalo audinius. Kenkėjus preparatas veikia tik oraliniu būdu, jiems maitinantis augalais, nupurkštais NeemAzal tirpalu. Patekus veikliajai medžiagai į organizmą, kenkėjas nebegali nusinerti bet kurioje vystymosi stadijoje. Praėjus kelioms valandoms po nupurškimo, jau galima pastebėti pirmus preparato veikimo požymius - kenkėjai, jų lervos ar vikšrai praranda aktyvumą ir nustoja maitintis. Po kelių dienų kenkėjai žūva, nespėję palikti palikuonių.

Daugiau apie NeemAzal skaitykite čia


Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.