+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Šiltnamio apdorojimo rinkinys rudeniui – pavasariui

Šiltnamio apdorojimo rinkinys rudeniui – pavasariui

Šiltnamio apdorojimo rinkinys iš natūralių produktų, skirtas naudoti rudenį – pavasarį.

Naudojimo instrukcijos

Sodo muilo Agroclean koncentratas 

Žalias sodo muilas pagamintas iš kalio riebalų rūgščių - nuo seno žinoma priemonė. Ji naudojama sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų priežiūrai nuo nepageidaujamų aplinkos veiksnių.


NAUDOJIMAS

100 ml - 500 ml skieskite 10 l vandens. 


Česnako dūminė šaškė 

Sudėtis: kalio chloratas, natūralus česnako aliejus. 


NAUDOJIMAS

Uždarykite langus, duris ir kitas ertmes, kad šiltnamis būtų sandarus. Apdorojimą geriausiai atlikti vėlyvą popietę ar vakarą, kai oro temperatūra yra apie 16 °C.

Produktą pastatykite šiltnamio centre ant karščiui atsparaus paviršiaus, įsitikinkite, kad išėjimas iš šiltnamio atviras, šiltnamyje nėra augintinių. 

Uždekite dagtį ir išeikite iš šiltnamio. Uždegus - gali išsiskirti žiežirbų. Dūmų sklidimas iš dūmadėžės trunka iki 1 min. 

Palikite šiltnamį uždarą mažiausiai 2 valandas. Baigus apdorojimą išvėdinkite.

Norma: 1 šaškė/ 20 m³


RECHARGE


REcharge yra inovatyvus produktas, sudėtyje turintis platų spektrą įvairių naudingų dirvožemio mikroorganizmų. REcharge natūraliu būdu sustiprina augalus dėl ko jie tampa tvirtesni ir atsparesni nepalankioms aplinkos sąlygoms bei kenksmingiems organizmams. Tai padeda apsaugoti pasėlius ekologiškiau ir ekonomiškiau, panaudojant pačios gamtos sukurtus ginklus – praturtinant dirvožemį tais pačiais naudingais mikroorganizmais, kuriuos gamta naudoja pusiausvyrai palaikyti. REcharge sudėtyje yra natūralūs gyvi mikroorganizmai, kurie gali augti ir daugintis dirvožemyje. Aktyvavus mikroorganizmus šaknų rizosferoje, taip pat pagerinamas dirvožemyje esančių maisto medžiagų prieinamumas ir įsisavinimas. Augalai geriau apsirūpina vitaminais, mineralais, amino rūgštimis, aktyvuojama hormonų sintezė, atkuriama natūrali augalų imuninė sistema, dėl ko padidėja augalų produktyvumas. 


SUDĖTIS

Grybelis Metarhisium anisopliae var. anisopliae (šis grybelis natūraliai randamas dirvožemyje, visame pasaulyje).


NAUDOJIMAS

Laistomas į dirvą.

Nenaudoti kartu ir nemaišyti su fungicidais! Prieš naudojimą gerai išplauti purkštuvą tam, kad išvengti nepageidaujamo šalutinio poveikio ir galimo produkto užteršimo. 


NORMA

  • 1,0 – 1,5 kg/ha produkto gerai sumaišyti su 500 – 1000 litrų vandens. 
  • 250 g produkto skirta apdoroti nuo 17 iki 25 arų auginamų augalų ploto, priklausomai nuo naudojamo produkto koncentracijos. 17 a plotui produktą sumaišyti su 85 litr. vandens, o 25 a - su 125 litr. vandens. 


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.