+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
KYTOS fungicidinis baktericidinis poveikis, 500 g
KYTOS fungicidinis baktericidinis poveikis, 500 g

KYTOS fungicidinis baktericidinis poveikis, 500 g

Prekės kodas: 1080901
Vnt. kaina:89,79 €

Augalų savisaugos mechanizmų induktorius, turintis fungicidinį ir baktericidinį poveikį. Tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje.

Naudojimo instrukcijos


Natūrali biologinė kontrolė. 

Produktas tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje.

  • 100 % grynas chitozanas
  • Stimuliuoja natūralų augalų apsaugos mechanizmą
  • Fungicidinis ir baktericidinis poveikis 
  • Nėra karencijos laikotarpio


KYTOS, pagamintas iš 100 % ypač gryno chitozano hidrochlorido, veikia kaip induktorius, turintis fungicidinį ir baktericidinį poveikį per natūralių augalų apsaugos mechanizmų stimuliavimą.

Tirpūs milteliai.


VEIKIMAS

KYTOS aktyvuoja natūralius augalo savisaugos mechanizmus, stimuliuojančius fitoaleksinų, chitinazės ir gliukanazės susidarymą, kuris apsaugo nuo patogeninių grybų ir bakterijų.


NAUDOJIMAS

Purškiamas ant lapų:

  • Daržovės: 200-400 g/ha.
  • Uogos: 200-600 g/ha.
  • Javai: 200-400 g/ha.

Rekomenduojama naudoti 4–8 kartus. Tarp naudojimų turi praeiti 2 sav. Galima naudoti laukuose ir šiltnamyje kaip prevencijos priemonę. Karencijos laikotarpio nėra. Galima naudoti iki derliaus nuėmimo dienos. Šis produktas gali būti naudojamas tik kaip augalų savisaugos mechanizmo induktorius.


Prieš dedami KYTOS į vandenį, patikrinkite, ar jo pH yra mažesnis nei 6. Optimalus pH yra 5.5. Jei reikia, įdėkite pH reguliuojančio preparato, kadangi aktyvi medžiaga atsiskirs, jei pH bus didesnis nei 6.5.

Vandens pH nustatymui galite naudoti Lakmuso juosteles. Vandens pH pamažinimui naudokite BlackJak santykiu 5 ml/10 l vandens.

Naudoti tik tada, kai yra būtina. Neviršyti atitinkamų dozės verčių.


Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. Paviršiaus aktyviąją medžiagą įsigyti galite čia: LIP TOP GOLD

Arba kartu naudokite NANO AGRO TOTAL visapusiškai augalus puoselėjančią paviršiaus aktyviąją medžiagą su išskirtinių aliejų mišiniu – nimbamedžio, citronelos, arbatmedžio, kuri pagerins augalų apsaugos priemonių, mikroelementų ir kitų produktų pasisavinimą ir padengimą ant augalų. Įsigyti galite čia: NANO AGRO TOTAL


Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.