+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
KYTOS – fungicidinis, baktericidinis poveikis 4 g, MAXI PAK. (kaina nurodyta 1 vnt.)
KYTOS – fungicidinis, baktericidinis poveikis 4 g, MAXI PAK. (kaina nurodyta 1 vnt.)KYTOS – fungicidinis, baktericidinis poveikis 4 g, MAXI PAK. (kaina nurodyta 1 vnt.)KYTOS – fungicidinis, baktericidinis poveikis 4 g, MAXI PAK. (kaina nurodyta 1 vnt.)

KYTOS – fungicidinis, baktericidinis poveikis 4 g, MAXI PAK. (kaina nurodyta 1 vnt.)

Prekės kodas: 3005896
Vnt. kaina:2,80 €

Augalų savisaugos mechanizmų induktorius, turintis fungicidinį ir baktericidinį poveikį. Tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje.Nurodyta kaina vienos pakuotės. MAXI pakuotėje yra 10 vnt. 

Naudojimo instrukcijos


Natūrali biologinė kontrolė. 

Produktas tinkamas naudoti ekologinėje žemdirbystėje.

  • 100 % grynas chitozanas
  • Stimuliuoja natūralų augalų apsaugos mechanizmą
  • Fungicidinis ir baktericidinis poveikis 
  • Nėra karencijos laikotarpio

KYTOS, pagamintas iš 100 % ypač gryno chitozano hidrochlorido, veikia kaip induktorius, turintis fungicidinį ir baktericidinį poveikį per natūralių augalų apsaugos mechanizmų stimuliavimą.

Tirpūs milteliai.

KYTOS rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos, baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt.


VEIKIMAS

KYTOS aktyvuoja natūralius augalo savisaugos mechanizmus, stimuliuojančius fitoaleksinų, chitinazės ir gliukanazės susidarymą, kuris apsaugo nuo patogeninių grybų ir bakterijų.


NAUDOJIMAS

Purškimas per lapus:

  • Daržovės, javai: 2-4 g / 10 L vandens – 1 arui.
  • Uogos: 4-6 g / 10 L vandens – 1 arui.


Rekomenduojama naudoti 4–8 kartus. Tarp naudojimų turi praeiti 2 savaitės. Tinka naudoti laukuose ir šiltnamyje. Naudoti kaip prevencijos priemonę. Nėra karencijos laikotarpio. Galima naudoti iki derliaus nuėmimo dienos. Šis produktas gali būti naudojamas tik kaip augalų savisaugos mechanizmo induktorius. 


Dėmesio! Prieš dedami KYTOS į vandenį, patikrinkite, ar jo pH yra mažesnis nei 6. Optimalus pH yra 5.5. Jei reikia, įpilkite pH stabilizatorių FIX pH 5,5. Tinkamiausia pH vertė yra tarp 5,6 ir 6,3. Jeigu pH vertė yra didesnė nei 6,5 - susidaro nuosėdų.

Ypač FIX pH 5,5  rekomenduotina naudoti, jei viename purkštuve maišote ne vieną augalų priežiūros priemonę. Užtikrinsite stabilų purškiamo tirpalo pH (ruošimo ir naudojimo metu) – padidinsite pesticidų ir trąšų efektyvumą! FIX pH 5,5 stabilizatorių įsigykite čia: FIX pH 5,5 

Vandens pH nustatymui galite naudoti Lakmuso juosteles.


IŠIMTIS: naudojant KYTOS kartu su Cephyro – tirpalo vandens pH mažinti jau nebereikia, jis sureguliuojamas Cephyro pagalba.Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.