+370 652 69755
Susiekite su mumis
Turite patvirtinti, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų asmuo ir , kad sustinkate su duomenų tvarkymo taisyklėmis.
Nematodai ŠLIUŽAMS, 30mln./1 a
Nematodai ŠLIUŽAMS, 30mln./1 aNematodai ŠLIUŽAMS, 30mln./1 a

Nematodai ŠLIUŽAMS, 30mln./1 a

Prekės kodas: 1080471
Vnt. kaina:99,00 €

Prekės pristatomos per 2 savaites.

Biologinei sraigių, šliužų (Arion lusitanicus), (Derocerus reticulatum), (Lehmannia valentiana) kontrolei darže, sode ir vejoje – 1 aro sklypui. Laikinai neturime.

Naudojimo instrukcijos

Laikinai neturime.

NEMATODAI (Phasmarhabditis hermaphrodita)


PASKIRTIS
Produkto sudėtyje yra 30 mln. entomopatogeninių nematodų - Phasmarhabditis hermaphrodita infektyvių jauniklių, skirtų šliužų (Arion lusitanicus), (Derocerus reticulatum), Lehmannia valentiana) biologinei kontrolei darže, sode ir vejoje.
Phasmarhabditis hermaphrodita yra gamtoje aptinkami šliužų ir sraigių natūralus priešas. Paskleidus šiuos nematodus ant dirvos paviršiaus, jie suranda, įsiskverbia ir sunaikina šeimininkus maždaug per savaitę.

Nematodai yra saugūs naudingųjų nariuotakojų faunai, augalams ir žmogui.


KAIP PRODUKTAS VEIKIA

  • Nematodai įsiskverbia į kenkėją ir paskleidžia simbiotines bakterijas.
  • Bakterijos sparčiai dauginasi ir kenkėjas nustoja maitintis po 3-5 dienų.
  • Nematodai maitinasi ir dauginasi negyvame kenkėjo kūne, o pasibaigus maistinėms medžiagoms, ieško kito šeimininko (toks ciklas vyksta kol yra kenkėjų, nematodai neradę kenkėjų per kelias dienas žūva).
  • Veikia 6 savaites ir ženkliai sumažina kenkėjų skaičių.


PANAUDOJIMO LAIKAS

DIRVOS TEMPERATŪRA

5°C – 20°C

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

 


Po įsigijimo panaudokite kaip įmanoma skubiau. Pakuotę galima laikyti iki 6 savaičių 4°–10°C temperatūroje (žr. į galiojimo pabaigos datą ant pakuotės). Pakuotės negalima užšaldyti ar paveikti didesne nei 30°C temperatūra.
Nematodai labai jautrūs UV spinduliuotei ir išdžiūvimui, todėl apdorojimas turi būti atliekamas anksti ryte, vakare arba dieną apniukusiu oru.


Rekomenduojame kartu naudoti paviršiaus aktyviąją medžiagą, kuri pagerins nematodų patekimą į dirvožemį. Įsigykite čia: NEMATODŲ GREITIKLIS. 


NAUDOJIMAS
Produkto turinys supilamas į 10 l vandens ir gerai išmaišomas. Gauta suspensija padalinama ant atitinkamo skaičiaus laistytuvų arba purkštuvų - 1 arui prireiks 10 -20 l vandens nematodų išlaistymui. Purškiant rekomenduojama pašalinti visus sietus, purkštuko skersmuo turi viršyti 0,8 mm, o slėgis turi neviršyti 5 barų. Apdorojamas dirvožemio paviršius turi būti drėgnas. Po apdorojimo praėjus pusvalandžiui ar valandai paviršius dar kartą turi būti apdorotas 1–2 l vandens/1 m², kad nuplauti nematodus nuo lapų ant dirvos. Optimaliam rezultatui pasiekti, rekomenduojama užtikrinti pakankamą dirvos drėgnumą 3–4 savaites.


EFEKTYVUMAS
Dėl nematodų dauginimosi užkrėstų šliužų kūnuose ir pakartotinio naujų šeimininkų užkrėtimo, produkto efektyvumas nuosekliai didėja kelias savaites po apdorojimo. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad dirva tuo laikotarpiu būtų pakankamai drėkinama. Panaudojus produktą tinkamu laiku ir palankiomis sąlygomis, galima tikėtis reikšmingo kenkėjų populiacijos sumažėjimo.
Daugiau apie entomopatogeninių nematodų poveikį skaitykite čia.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.